Firmast

AVIATOR OÜ on asutatud 1997 aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Meie põhitegevus on siseriiklik ja rahvusvaheline maanteekaubavedu veoautodega. 20 aasta jooksul oleme kasvanud ja arenenud keskmise suurusega veondusettevõtteks Eestis, omades igapäevaseks transporditeenuste pakkumiseks laia valikut erinevaid transpordivahendeid (vedukid ja poolhaagised, furgoonautod, kaubikbussid, külmutusautod).

Meie eelised transporditurul on kvaliteet, paindlikus ja kohusetunne. Oma professionaalse meeskonnaga pakume kauba saatjatele ja vastuvõtjatele parimal tasemel transporditeenust. Tarnetähtaegadest kinni pidamine ja kaupade toimetamine klientidele tellitud mahus ja kvaliteedis on meile väga oluline.

Viimasel paaril aastal oleme keskendunud Skandinaavia (Rootsi, Norra, Taani) suunalistele maanteevedudele. Pakume transporditeenust mahukaupadele (megahaagised), ADR kaupadele, temperatuuri nõudvatele kaupadale (külmikhaagised), kui ka muudele tavakaupadele puidukoormatest kuni trükisteni.

Oleme orienteeritud pikaajalistele partnerlussuhetele ning heale koostööle. Heas koostöös koos oma partnerite ja klientidega pakume kvaliteetset transporditeenust ja seeläbi soovime olla edukad turul. Arvame, et see on nii meil, kui ka meie partneritel ja klientidel õnnestunud.
KOOSTÖÖS PEITUB EDU!

VEEL FAKTE AVIATOR OÜst

nool   Meie professionaalse meeskonnas on 60 töötajat
nool   Omame rahvusvaheliste vedude litsensi nr TSM-AV-2745
nool   Kõik meie veosed on kindlustatud CMR ehk vedaja vastutud kindlustusega
nool   Autopark koosneb rohkem, kui 50 autost (kaubikud, furgoonautod, vedukid) ja haagisest
nool   Meie autod on varustatud GPS jälgimisteenusega 24/7

Võtke meiega ühendust!
– Urmet Maripuu, AVIATOR OÜ

 

—  MEIE EESMÄRK EI OLE OLLA SUURIM. MEIE EESMÄRK ON TEHA OMA TÖÖD HÄSTI!  —

Articles Connexes: