Teenused

nool   Rahvusvaheline autotransport SKANDINAAVIAS JA BALTIKUMIS
Turvas Haapsalust Stavangeri või elektroonika Jönköpingust Helsingisse. AVIATOR TEOSTAB TRANSPORDI!
Osa- ja täiskoormate veod poolhaagistega. Igapäevased väljumised Eestist. ADR kaupade veod. Lisaks mahukaupade veod megahaagistega.
Skandinaavia suunalise transpordi muudab keerukamaks meid ümbritsev meri. Tarneaegade planeerimisel on oluline arvestada laevaliinide sõidugraafikutega. Samuti on laevaliinidel omad nõuded ohtlike ainete transpordiks.
Väga oluline on kauba saatjatele ja saajatele, et veenduksite oma Norra (ja ka Rootsi) suunalise veopartneri valikul vedaja pädevuses. Talvistes tingimustes on Norra sissesõiduks vaja varustada veovahendid lumekettide ja talvemustriga rehvidega. Paljud talvised teed Norras ei ole veokitele läbitavad. Rootsi – Norra piiril on vaja teostada tolliformaalsused. Jne.

nool  Rahvusvaheline autotransport SAKSAMAA – NORRA / ROOTSI – SAKSAMAA
Ehitusmaterjal Dortmundist Bergenisse või saematerjal Karlstadist Münchenisse. AVIATOR TEOSTAB TRANSPORDI!
Pakume koostöös oma Saksa partneriga igapäevaseid väljumisi osakoormatele ja/või täiskoormatele Saksamaalt kõikidesse sihtpunktidesse Norras – Oslost kuni Tromsöni ja Rootsis. Projektiveod, mahuveod, ADR veod. Kogemus aastast 1980!

nool  TEMPERATUURI REZIIMI nõudvate kaupade transport Skandinaavias ja Baltikumis
Lõhe Alesundist Klaipedasse või piimatooted Tartust Stockholmi. AVIATOR TEOSTAB TRANSPORDI!
Toiduained ja ka mitmed muud kaubagrupid vajavad tihti kindlat temperatuurirežiimi ja seda kogu veoprotsessi käigus.
Teostame põhiliselt täiskoormate (full load) vedusid külmikhaagistega temperatuuridel -25 kuni +25. Samuti ka ADR veod.

nool  JAHUTATUD JA KÜLMUTATUD kaupade jaotusveod EESTIS
Pelmeenid Selverisse Pärnus või jäätis Hiiumaale. AVIATOR TEOSTAB TRANSPORDI!
Omame spetsiaalseid distributsiooni autosid jahutatud ja külmutatud kaupade jaotusvedudeks üle Eesti. Autode furgoonid on varustatud külgmiste ustega, mis aitab hoida miinustemperatuuri kõikumised miinimumi peal kaupade laadimisaegade kestel ja seda ka suvel. Eriti sobilikud on need autod väiksemate saadetiste toimetamisel pubidesse, vabaõhu üritustele või ka poodidesse. Saame pakkuda pikaajalist koostöövormi igapäevaseks tööks.

nool  KULLERVEOD Eestis ja lähivälismaal
Kirjaklambrist kuni klaverini. Ainult Teie saadetis ja vajadusel meie auto stardib. AVIATOR TEOSTAB TRANSPORDI!
Veod kaubikbussidega.

Lisaks pakume ka:

nool  Kaupade ekspedeerimist. Ka suuremate projektide korral suudame koostöös oma veondus-partneritega korraldada kaupade kohaletoimetamise.

nool  Projektipõhiseid transpordilahendusi. Ka 20 FTL koormat, lühikese perioodi jooksul Skandinaavias on meie poolt soovitud projekt.

nool  Kaupade lisakindlustamist transpordil. Kui Teie kaubasaadetis on kõrgema rahalise väärtusega, kui meie poolt kaetav risk veose vastutuskindlustuse põhjal (CMR kindlustus, hüvitissumma 8,33SDR/kg kohta), siis soovitame Teil tellida lisakindlustuse kaupade kahjustumise riskide minimeerimiseks.

Kõik meie autod on tänu GPS seiresüsteemile jälgitavad 24/7. Omame täpset ülevaadet, kus liigub meie auto ja Teie saadetis.

—  OLLES TEGUTSENUD TRANSPORDITURUL 15 AASTAT EI OLE ME HUVITATUD KIIREST “DEALI” TEGEMISEST VAID KESKENDUME PIKAAJALISELE JA EDUKALE PARTNERLUSELE.  —

Articles Connexes: